İLAÇLAMA ALANINDA PROFESYONEL
EKONOMİK ÇÖZÜMLER

                                                      
BÖCEK İLAÇLAMA

PİRE İLAÇLAMA                                   
FARE İLAÇLAMA                                
AKREP İLAÇLAMA
ARI İLAÇLAMA
KENE İLAÇLAMA

Hakkımızda

Böcek ilaçlama çözümlerimiz ile tüm böceklerden garantili kurtulun.
Tel.0541 917 66 51

Böcek ilaçlama ile ilgili 25 yıllık ilaçlama firması deneyimimiz ve dev müşteri portföyümüzden edindiğimiz çözümler ile uluslararası böcek ilaçlama sertifikalı böcek ilaçlama şirketi olarak güvenilir ve garantili böcek ilaçlama çözümleri sunmaktayız.Sağlık bakanlığı ve gıda tarım bakanlığı ruhsatları ile böcek ilaçlama işinin kurumsal boyutta uygulanması noktasında çevreci ve insana hizmet odaklı ilaçlama çözümlerimiz için arayınız.

Amatörlük ‘’çok iyiydi be abi’’ der gibi olduğunuzu duyar gibiyim, durun bakalım daha yazmaya yeni başladım, belki yazdıklarımdan iyi bir şeyler çıkarabilir ve hayatınızda kullanabilirsiniz tabi okumaya devam ederseniz.

Evet yüce müsaadelerinizle yazmaya başlıyorum, kalem kullanmadan yazmak harikaymış be oh be yaşasın teknolojik hayat.
Amatör ruh insanın doğasında var aslında, hiç bozulmamış, içerisine hiçbir zararlı düşünce tohumu düşmemiş, soytarılaşmamış, yalaka olmamış kısacası arı ve nezih tamda pek çoğumuzun hayali amatör ruh.

Ohoo aradan uzun yıllar geçti be usta ne o otobüs durağı kaldı nede o senin beklediğin otobüs,yolcuları sorma kimbilir ne haldeler neredeler, karacaAhmet e gidenlerde oldu adı bilinmeyen Mezarlarlara da.

Böyle derseniz kafadan yatar sizin hayaller hemen burada söyleyeyim,biraz sabredin amatör ruh ölümsüzdür, yaşlanmaz, iyi beslenirse sonsuza kadar yaşayabilir diğer vücutlarda.

Benim gibi bir fani de bir zamanlar amatör ruh taşırdı bu vücudun içerisinde şimdi ne oldu o ruha biliyor musunuz ?geçen yıllar onu profesyonel yaptı ha yaptı da ne oldu mutsuz, kişiliksiz etrafı zengin fakat ruhu fukara kaldı garibim.

Ufacık evimiz vardı önündeki bahçemizde mutluyduk ailemle ben sonra aradan geçen zamanla ailemin fertleri birer bir er beni terk edip gittiler, ne güzel okumaya çalışıyordum o da yok oldu zaman geçti yapmadığım iş kalmadı fakat hiçbir işte uzun süre çalışamadım, sevemedim işi değil işverenleri , yemin ettim kendi kendime ne sabah 6 da giden otobüste olacaktım nede gece 11 de gelen trende ve öyle de oldu.

yıllar sonra sağ olsunlar birileri ilaçlama işiyle tanıştırdı beni, takıldım yanına bu işi yapan birinin yıl 2015, yerİstanbul sabrettim ilaçlama mesleğini öğrendim, sonra bir ilaçlama sitesi kurdum kendim Google Adwords’ü öğrendim bahşişlerden kalan paralar ile böcek ilaçlama reklamı verdim.
A bide baktım telefonum çalıyor ve iş almaya başlıyorum, doğrusu ağzımda iyi laf yapıyor, ikna yeteneğimi çok iyi kullanıyorum.

Tabi tek başına değilim, eşim çocuklarım var ellerinizden öper bir taraftan onlara bakmam gerek diğer taraftan gelen telefon sayısını arttırmam.
Dostlarım var ya onlar sağ olsun, arabasını verip iş yapmamı sağlayan dostuma teşekkürü bir borç bilirim.

Ardında yanında çalıştığım insan bana ortaklık teklif etti kabul ettim bir kuruş ödemeden ortak oldum ilaçlama firmasına.

İyi hoş ta ortak kafasına göre harcama yaparsa bu ortaklı bitmeye mahkumdur öyle değimli ve nihayet bitti, zaten kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başlamıştım yeni doğan bir canlı gibi.

Kafama koymuştum bir kere açlıktan ölsem de İlaçlama şirketimi oluşturacak yasal belgelerini alacak ulusal bir böcek ilaçlama şirketi yapacaktım.


Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret13287